Sildenafil ציטראט באינטרנט. להזמין Kamagra, גנרית ויאגרה, Caverta, Eriacta, Fildena, Intagra. גלולות סילדנאפיל זולות. רכישת Cenforce, Revatio, Silagra, Suhagra. קנה Penegra עם הנחה. מחיר נמוך Silvitra, Sildalis. זנגרה, ויגורה. משלוח מהיר ברחבי העולם.

Sildenafil ציטראט באינטרנט. להזמין Kamagra, הגנרית ויאגרה, Caverta, Eriacta, Fildena, גלולות Intagra. רכישת Cenforce, Revatio.

Sildenafil Citrate נעשה שימוש כדי להתמודד עם זיקפה תפקוד לקוי (אימפוטנציה). Sildenafil ציטראט, הציע כמו ויאגרה, ויאגרה רך, ויאגרה סופר אקטיב, קמאגרה, קמאגרה רך, קמאגרה אוראלי ג'לי, Suhagra, Intagra, ויגורה, Eriacta, Caverta, ויאגרה נקבה, Lovegra, Silagra, הוא חומר התמכרות להתמודד עם אימפוטנציה וגם לחץ דם גבוה עורקי הריאה. מעל 50 אחוז של כל החבר 'ה עם זיקפה הם האמינו שיש סיבה פיזית. השאר חשבו שיש להם סיבות שורש פסיכוגניות לגרום לתפקוד לקוי של זיקפה. מקורות קליניים של חוסר תפקוד זיקפה כוללים בעיות סוכרת וגם בעיות במחזור הדם, נוירולוגיות או אורולוגיות.

 

ויאגרה רך הוא טבליה לעיסה. הוא יורה ישר לתוך זרם הדם, הוא פועל מהר יותר. זה נעשה שימוש כדי להתמודד עם בעיות זקפה בחורים. הרגע הנדרש לתרופה כדי לממש את פעילותה קשור חצי שעה. ההשפעה נשמרת במשך כ 4 שעות. Sildenafil מחשבים רך Tablet כמות נורמלית Sildenafil Citrate.

 

ויאגרה סופר אקטיבי שם המותג של ציטראפילד ציטרט שנעשו על ידי Scilla ביוטכנולוגיות (הודו). גלולות גלטין softgel נוזלים מהר יותר, כמו גם לאפשר archive קשה בתוך מספר דקות.

 

Kamagra היא תרופה חדשה לגמרי המיוצרת על ידי Ajanta Pharma (הודו) מנוצל לטיפול בבעיות זיקפה אצל גברים.

 

Kamagra רך הוא אנלוגי פחות יקר של כרטיסיות ויאגרה רך מוכר היטב יש גם 4 טעמים שונים: תות, תפוז, בננה כמו גם אננס, נעשה באריזה כואבת אחת. מחשבי הלוח הם uncoated, ולכן הם נוזלים מהר גם אתה בהחלט לצפות השפעה בדרך כלל 15-20 דקות.

 

קמאגרה ג'לי אוראלי כולל את אותם מרכיבים בדיוק כמו גם לעשות באמצעים דומים ויאגרה יקר יקר שלה. הוא נוצר על ידי Ajanta Pharma (הודו) במרכז GMP מוכר על ידי ה- FDA ההודי. כמו ויאגרה, קמאגרה אוראלי ג'לי משמש בטיפול של אימפוטנציה אצל גברים. אנו מספקים 7 טעמים לך: אננס, תפוז, תות, וניל, בננה, דומדמניות שחורות, כמו גם Butterscotch.

 

סילאגרה היא התאמה ויאגרה. הוא מיוצר על ידי Cipla. כמו ויאגרה, Silagra נעשה שימוש בטיפול של אימפוטנציה, כמו גם זיקפה.

 

Caverta הוא שם של Ranbaxy של סינדרט Sildenafil, אחד הטיפול היעיל ביותר עבור אונות או אימפוטנציה (ED) אצל גברים.

 

Intagra הוא ויאגרה שווה שנעשו על ידי Intas תרופות בע"מ (הודו). להיות לא פופולרי כמו ויאגרה, היא זכאית הזכות להיות תרופה נהדרת עבור כל בחור נאבק עם ED כי לא יכול להתיר על ידי תרופות שם המותג יקר.

 

ויגורה (ציטראפיל סיטרט) הוא התאמת ויאגרה. זה נעשה על ידי גרמניה פתרונות בע"מ (הודו). כמו ויאגרה, ויגורה מנוצלת בטיפול בבעיות זיקפה.

 

Lovegra מפותחת רפואית על מנת לתת סקס קיצוניים הקשורים שביעות רצון עבור נשים מחפש סיפוק הטוב ביותר. מותג זה מיוצר על ידי Ajanta Pharma (הודו). Lovegra ® יכול להיות גם נעשה שימוש על ידי בחורים להתמודד עם אימפוטנציה, כמו גם זיקפה.

 

Suhagra מנוצל להתמודד עם תפקוד לקוי של הזיקפה. להיות יעיל כמו כל מותג אחר Sildenafil מותגים, זה ספקים עם מגוון רחב של פריטים טיפול ED היטב.

 

Eriacta נעשה שימוש כדי להתמודד עם בעיות זקפה אצל גברים.

 

נקבה ויאגרה משתמשת בשיטה מרכזית לבעיות של בעיות עוררות הקשורות למין (FSAD) וכן בקרב נשים (FSD).

 

- עם 100% - כל הנוסחה הטבעית של עשבי תיבול טבעיים, Excel (צמחים ויאגרה) מטפח את כל הגוף כפי שהוא משפר את יעילות הקשורות למין. Excel הוא טיפול טבעי עבור אימפוטנציה.

 

מה עלי להודיע ​​על כך לרופא הרפואי לפני שאקח תרופה זו?

הם דורשים להבין אם יש לך אחת מבעיות אלה:

1) עין או בעיות ראייה, המורכב מצב נדיר נרכש העין קרא retinitis pigmentosa

2) בעיות לב, אנגינה, לחץ דם גבוה או מופחת, רקע של מחלות לב וכלי דם, או בעיות לב אחרות

3) מצב הכליות

4) מחלת כבד

5) שבץ

6) נדיר או אלרגיה sildenafil, תרופות שונות אחרות, מזון, צבעים, או כימיקלים

 

בדיוק איך אני צריך לקחת את התרופה?

קח את התרופה על ידי הפה עם כוס מים. המינון נלקח בדרך כלל 1 שעות לפני סקס. אתה לא צריך לקחת את המינון יותר מאשר בכל יום. אין לקחת את התרופה בתדירות גבוהה יותר מאשר מנותב.

 

מה יכול לתקשר עם תרופה זו?

אין לקחת את התרופה עם כל אחד של דבקות - cisapride, mitscopolamine חנקה, חנקות כמו ניטריט אמיל, isitorbide dinitrate, monositrate isosorbide, nitroglycerin, nitroprusside.

 

אילו תופעות לוואי ניתן לראות מתרופה זו?

השפעות שליליות כי אתה צריך לדווח לרופא או מומחה הבריאות בהקדם האפשרי:

1) אלרגיות כמו breakout העור, גירוד או כוורות, נפיחות של הפנים, השפתיים, או הלשון

2) צרות נשימה

3) שינויים בדיון

4) התאמות בראייה, ראייה מטושטשת, בעיה מודיעה כחול מגוון ידידותי לסביבה

5) אי נוחות בחזה

6) מהיר, פעימה לב פעימה

7) זקפה ממושכת או מייסנת (הנמשכת מעל 4 שעות).

8) התקפים.

 

Index site